Fotokniha se Saal digital


K vytvoření fotoknihy jsem se už nějakou dobu chystala, jelikož si myslím, že je to úžasný způsob jak uchovat vzpomínky na krásné chvíle.


Měla jsem to štěstí a na instagramu se mi objevil příspěvek od společnosti Saal digital (https://www.saal-digital.cz/professional-line/), kde nabízeli testovací kupon na fotoknihu z řady Professional Line a tak jsem se přihlásila a získala poukaz na 3000 Kč na vytvoření téhle nádherné fotoknihy. Téma pro mě bylo hned jasné chtěla jsem ve fotoknize mít vzpomínky na rok kdy jsem žila na Kramolíně se svým Československým vlčákem Chilly a moji mamkou, protože to byl opravdu kouzelný rok.Tvorba fotoknihy byla hračka, stačilo jen stáhnout software a vybrat fotky a dát je do fotoknihy a to šlo samo. Vybrala jsem si fotoknihu 30 x 21 v bílé kůži a s lesklým papírem, dovnitř jsem si vybrala z motivů, které již měli vytvořené a moc se mi líbili. Moc děkuji Saas digital za tuto knihu moc mě potěšila a je vyrobena opravdu z kvalitního materiálu.
Create Photobook with Saal digitalI have been preparing to create a photo book for some time because I think it is a wonderful way to keep memories of beautiful moments. And I was lucky and I found a post from Saal digital where they offered a test coupon for a Professional Line photo book, so I applied for and I get a voucher to create this beautiful photo book. The topic for me was immediately clear I wanted in the photo book to have memories of the year I lived in Kramolin with my Czechoslovakian wolfdog Chilly and my mom because it was a magical year.


Creating a photo book was a breeze, all you had to do was download the software and select the photos and put them in the photo book, and it went by itself. I chose a photo book 30 x 21 in white leather and glossy paper, inside I chose from the motive that they had already created and I liked it. Thank you very much for Saas digital for this book.


90 views0 comments

Recent Posts

See All
Czechoslovakian wolfdog Chily
ABOUT
Hi I'm Niky and welcome to my blog Chilly time. Most of my days you can find me dancing in the kitchen and baking something sweet. I decide to share my passion for baking and make this place to I could share with you my recipes. Mostly focus on baking sweet treats. I decide to give this place name Chilly time, because Chilly is name of my czechoslovakian wolfdog. Learn about me and Chilly more...
BE SOCIAL
  • Pinterest
  • Instagram